کار اصل مرگ دستگاه برش مسطح

در حال حاضر، کاربران با کیفیت بالا نیازمندی های صنعت چاپ در حال افزایش است، طراحی جعبه نیز به طور فزاینده ای پیچیده است. به منظور حفظ محدوده خطا / 0.15 mm، لازم است که دستگاه های برش واجد شرایط مرگ را امتحان کنید. در عین حال با توجه به مراحل تنظیم به ویژه ایستگاه تغذیه و کاغذ برای رسیدن به زمان قبل از تنظیم پرداخت.

اصل کار: نوع مرگ آپارتمان مرگ برش دستگاه برش مرگ پلت فرم و شکل مکانیزم برش مسطح هستند. استنسیل روی صحنه تخت ثابت و ورق در سیستم (سیستم پایین) قرار می گیرد. کار، صفحه مرگ برش ثابت ثابت، صفحه فشار از طریق میل لنگ شاتون حرکت رفت و برگشتی، ساخت پلت فرم و صفحه فشار مداوم کلاچ فشار, فشار هر زمان برای رسیدن به مرگ برش است. مشترک تخت فشار مرگ برش ماشین با مرگ عمودی برش دستگاه کشش و دستگاه برش افقی مرگ دو. در حال حاضر، دستگاه های برش عمودی مرگ عمدتا با فشار صاف صاف دستگاه چاپ اصلاح شده است; و مرگ افقی برش دستگاه ساختار و تک رنگ چاپ افست ماشین شبیه به آن توسط بخشی تغذیه، بخش تولیدات بخش مواد و برخی اتوماتیک برای تمیز کردن تجهیزات و لوازم جانبی دیگر.

مزایا و معایب: تخت فشار مرگ دستگاه های برش با دیگر مرگ برش ساختار ساده، تعمیر و نگهداری آسان، بهره برداری آسان، آسان به جای صفحه دندانه مرگ برش مناسب برای مواد مختلف وزن است مرگ برش دقیق و یک سری مزایا, پس از آن بازار گسترده ای. اما کاستی های آن نیز آشکار است، به عنوان مثال، به آن نیاز دارد مقدار زیادی از فشار کار منجر به شدت کار بهره وری پایین تولید. آن است طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی مناسب برای تاشو کارتن، کارتن رب، راه راه مرگ جعبه برش درمان دندانه، استفاده از تجهیزات قالب برش داخلی شایع تر است.