تعمیر و نگهداری ماشین پرس و جو سرد بسیار مهم است

ماشین پرس سرد یکی از ماشین آلات معمولی مورد استفاده در صنعت چوب است. این به طور عمده برای پیوند و ونیز کردن مبلمان صفحات استفاده می شود. پس از استفاده از ماشین پرس سرد، ماشین پرس سرد برای انجام کار تعمیر و نگهداری. تعمیر و نگهداری سرد پرس سرد مجموعه کامل از استانداردها است. هنگامی که ما بیرون می رویم، چگونه ماشین Press Cold را حفظ کنیم؟ در اینجا برای همه برای معرفی.

1، پس از پایان هر کلاس باید مطبوعات را تمیز و اطمینان حاصل شود که پیچ تمیز.

2، توربین های هفتگی، لولا، پیچ مخصوص برای روانکاری، پیچ اساسی و پر کردن روغن روغن. 3، سطح روغن سیلندر باید بین 25-45mm حفظ شود، مانند سطح روغن زیر 25mm باید با روغن هیدرولیک، مخزن سوخت، شما باید ابتدا در پد بالشتک بالا و پایین تر بیش از بلوک ارتفاع 100mm و سپس پر کردن عملیات نفت 4، پیستون سیلندر و یا صدای تیز، گاز باید تخلیه شود

5، در طول استفاده از سیلندر به شدت ممنوع است، برای جلوگیری از فشار و یا کاهش فشار هنگام پردازش رخ می دهد.

نگهداری ماشین سرد نگهداری بسیار مهم است، فقط تعمیر و نگهداری به درستی، به منظور کاهش شکست ماشین پرس سرد، برای گسترش عمر مفید ماشین پرس سرد، محتوای مرتبط با ماشین پرس سرد، لطفا از وب سایت ما و یا تلفن تماس با تولید کنندگان ما برای یادگیری بیشتر

درک قیمت ماشین پرس سرد باید برای اولین بار این تجهیزات را درک کنند یا قیمت را می دانند، اما نمی دانند چگونه از چه معنایی استفاده کنند. در تولید هاتان تولید کنندگان تجهیزات سرد ماشین آلات زیادی وجود دارد، اما بسیار آشنا با فن آوری سرد ماشین پرس و جو است چند نیست، اگر شما می خواهید به شرکت در پروژه ماشین سرد مطبوعات، ما باید تولید کنندگان حرفه ای برای به دست آوردن تجهیزات و خدمات پیدا کنید.

امروزه کارکنان فنی ما به شما دانش علمی زیر را در مورد ماشین پرس سرد ارائه می کنند:

ماشین پرس سرد، یعنی کمپرسور سرد و خشک. مقدار بخار آب در هوای فشرده توسط دمای هوای فشرده تعیین می شود: کاهش دمای هوای فشرده برای کاهش بخار آب در هوای فشرده، در حالی که فشار هوا فشرده عمدتا ثابت است و بخار آب اضافی به مایع متصل خواهد شد. ماشین خشک و خشک (خشک کن یخ زده) استفاده از این اصل با استفاده از تکنولوژی تبرید برای خشک کردن هوای فشرده است.

ماشین پرس سرد به اسکرو پرس سرد و ماشین پرس هیدرولیک تقسیم می شود. یکی از پیچ های ماشین پرس سرد است توربین، تعمیر و نگهداری طولانی مدت، آسیب پذیر است. ماشین پرس هیدرولیک سرد بدون تعمیر و نگهداری مکرر، راندمان بالا، آسان است. قیمت ماشین پرس سرد، حتی اگر مدل مشابه در بازار وجود دارد متفاوت است، و ما می خواهیم به ارائه پیشنهاد ممکن است به Xinxiang Kim لی بازرسی نجاری، انواع ماشین آلات پرس سرد سرد شرکت برای حفظ پیشنهاد معقول و همیشه کاربر با ارزش برای دیدار.