روند توسعه مدیریت انرژی صرفه جویی در دستگاه برش هیدرولیک

روند توسعه کنترل صرفه جویی در انرژی برای دستگاه برش هیدرولیک.

در زمینه دستگاه برش هیدرولیک، هدف کنترل صرفه جویی در انرژی نه تنها برای بهبود بهره وری سوخت بلکه برای دستیابی به مجموعه ای از اثرات است که هزینه استفاده را کاهش می دهد. طبق داده ها، تقریبا 40٪ از شکست ماشین آلات مهندسی از سیستم هیدرولیک است و حدود 15٪ از خطا از موتور می آید. فن آوری صرفه جویی در انرژی، می تواند نسبت بهره وری از قدرت موتور، کاهش از دست دادن قدرت سیستم های هیدرولیکی، سیستم قدرت و بارگذاری قدرت مورد نیاز برای مطابقت بهتر، کاهش شدت کار موتور و اجزای هیدرولیک، بهبود قابلیت اطمینان تجهیزات در حال استفاده.

از توسعه توسعه داخلی و خارجی، کنترل صرفه جویی در انرژی دستگاه برش هیدرولیک دارای روند زیر است:

1) کنترل متناسب نسبت کنترل الکترو هیدرولیک نسبت به ماشین آلات مهندسی از اوایل دهه 1980 استفاده شده است و به طور گسترده ای در ماشین آلات برش هیدرولیک استفاده می شود. تکنولوژی متناسب با الکترو هیدرولیکی که در ماشین آلات مهندسی استفاده می شود می تواند خط انتقال سیگنال های پیچیده و بزرگ را ذخیره کند، پارامترهای هیدرولیکی انتقال سیگنال برق، نه تنها می تواند سرعت پاسخ سیستم را افزایش دهد و کلیه سیستم های هیدرولیکی را کاهش می دهد کنترل سیستم را راحت تر و انعطاف پذیر تر می کند. پس از ورود به دهه 90، با توسعه فن آوری کامپیوتر، کنترل متناسب با الکترو هیدرولیک بیشتر "هوشمند"، پمپ متناسب الکترو هیدرولیکی و استفاده از شیر متناسب افزایش می یابد، بنابراین "ماشین هوشمند هیدرولیک برش ماشین" ظاهر شد. این اطلاعات به طور عمده در جنبه های زیر ذکر شده است: اول از همه، کامپیوتر ها می توانند به طور خودکار نظارت بر سیستم هیدرولیک و پارامترهای عملکرد موتور دیزل مانند فشار، سرعت چرخش موتور دیزل، با توجه به این پارامترها، و می تواند به طور خودکار کنترل کل هیدرولیک برش سیستم حرکت در راندمان بالا و صرفه جویی در انرژی در حال اجرا است. در مرحله دوم، می تواند برخی از عملیات نیمه اتوماتیک مانند تخت، شیب و غیره را انجام دهد تا درجه مهارت راننده را کاهش دهد، اما کیفیت کار می تواند تا حد زیادی بهبود یابد سوم اینکه تشخیص خطا می تواند براساس پارامترهای عملیاتی شناسایی شود تا بتواند تعمیر و نگهداری از هیدرولیک دیت کت دستگاه ماشین عملکرد دستگاه برش هیدرولیک برش بسیار بهبود یافته است.

2) کنترل اسپری برقی موتور دیزل در موتور دیزل تنظیم سرعت سنتی است، عرضه نفت در گردش پمپ تزریق سوخت و زاویه اولیه تزریق روغن توسط سرعت چرخش تحت تاثیر قرار می گیرد، که باعث عملکرد موتور دیزل دشوار است برای بهبود بیشتر. پس از اعمال کنترل بر روی موتور دیزل، می توانید روغن چرخه پمپ و تزریق سوخت را افزایش دهید. زاویه دیگر تحت تاثیر سرعت چرخش نیست، بنابراین دستگاه برش هیدرولیک می تواند در بهترین حالت کار کند و سرعت پاسخ را سرعت می دهد. توسعه ی کنترل کننده ی اسپری دیزل یكی از مهمترین بخش هایی است كه به منظور بهبود بهره وری انرژی دستگاه برش هیدرولیک می باشد.

3) کنترل حسگر بار از دهه 1970 ادامه خواهد یافت تا کنترل سنسور بار را ادامه دهد و تولید کنندگان اجزای هیدرولیک ماشین آلات مهندسی مجموعه ای از محصولات مرتبط را راه اندازی کرده اند. این سیستم دارای راندمان انرژی و مانور قابل قبول است و حتی رانندگان غیر متخصص نیز می توانند سرعت خود را تطبیق دهند. شیر توزیع مجاز بیشتر تکنولوژی سنجش بار را در استفاده از دستگاه برش هیدرولیک برش می دهد، باعث می شود مانور پذیری برای بهبود دستگاه برش هیدرولیک برش، حل کشورهای غربی به دلیل عدم راننده ماهر. بنابراین، تقاضای کنترل کنترل بار در دستگاه های برش هیدرولیکی در کشورهای توسعه یافته بیشتر خواهد شد.

4) شش چند راه شیر همچنان وجود دارد اگر چه سیستم سنجش بار دریچه چهارگانه می تواند عملیات دقیق را ارائه دهد، اما همه شرایط نیازمند عملیات دقیق نیستند، و همچنین رانندگان ماهر می توانند از دستگاه سنجش بار هیدرولیک برش ماشین برای تکمیل عملیات دقیق استفاده کنند. مهمتر از همه، قیمت بالای سیستم سنجش بار محدود کردن کاربرد آن در کشورهای در حال توسعه است. در حال حاضر، بسیاری از تولید کنندگان مشهور هیدرولیک Die برش، محصولات خود را هر دو استفاده از چهار طرفه کنترل شیر اندازه گیری بار هیدرولیک برش ماشین آلات، از شش سوپاپ سیستم هیدرولیک مانند جریان کنترل مثبت و منفی جریان هیدرولیک دستگاه برش ذرت. تکنیک های تولید بالغ و قیمت پایین به شش کانال چند کاناله امکان ادامه کار را می دهد.

5) برای کنترل کنترل شیر و صرفه جویی در انرژی در شش سوپاپ چند منظوره در سیستم هیدرولیک بیشتر، می تواند بهبود بسیاری از مکان ها مانند مانور، صرفه جویی در انرژی، از آنجا که کارخانه دستگاه برش هیدرولیک هنوز در مطالعه در خارج از کشور.

6) ترکیب چند کاره برای بهبود عملکرد دستگاه برش هیدرولیک، ترکیبی از اقدامات مختلف صرفه جویی در انرژی خواهد شد گسترده تر است. در سیستم قبلی، پمپ هیدرولیک با بسیاری از توابع مجتمع شده است، اما به دلیل محدودیت های مختلف شرایط، بیش از سه. همانطور که در شکل 14 پمپ هیدرولیک نشان داده شده است، فشار یکپارچه قطع، کنترل جریان و عملکرد محدودیت قدرت است، نسبتا محبوب در بازار در حال حاضر تمام انواع دیاگرام اصلی پمپ هیدرولیک، همچنین انواع توابع یکپارچه شده است. با توسعه فن آوری هیدرولیکی، می توان توابع بیشتری را در پمپ در نظر گرفت.

7) کنترل پارامتر متغیر به منظور بهتر سازگاری با انواع هیدرولیک برش مورد نیاز دستگاه بار، در موارد سیستم دینامیک از برخی از اجزای کنترل داخلی دیگر نمی خواهد پارامترهای تعیین شده ارزش ثابت، اما می تواند با دستگاه برش هیدرولیک وضعیت خاص و تغییر به عنوان مثال، در تولید سری هیتاچی ماشین آلات ساختمانی هیتاچی ماشین آلات برش هیدرولیک، فشار سنسور فشار تنظیم فشار دیفرانسیل جبران کننده فشار می تواند با توجه به شرایط کاری تغییر، سازگاری عملکرد هیدرولیک برش ماشین آلات را افزایش دهد. می توان پیش بینی کرد که در آینده دستگاه برش ماشین هیدرولیک برش، پارامترهای کنترل بیشتری را می توان تنظیم کرد، در نتیجه دستگاه برش هیدرولیک برش کارآمد تر و راحت تر عمل می کند.

8) کنترل پمپ - موتور مطابق با تکنولوژی کنترل کامپیوتر بیشتر "هوشمندانه"، کنترل پمپ و موتور مطابقت خواهد "هوشمند" بیشتر متوجه، ترکیب بین دو خواهد بود نزدیک تر، برای درک ادغام کنترل . در این کنترل، کنترل کننده می تواند با توجه به تغییر شرایط کار، به صورت خودکار تنظیم پمپ هیدرولیک و موتور، خروجی تضمین شده برای نیازهای کار، باعث کمترین مصرف سوخت می شود.

company.jpg