روش پالایش ماشین پرس هیدرولیک سرد

ماشین پرس هیدرولیک سرد نوعی ماشین پرس سرد است، در مقایسه با ماشین پرس عمومی، دستگاه پرس هیدرولیک سرد در تمام جنبه های عملکرد خوب، و سر و صدای کم، سرعت بلند کردن. ماشین فشار هیدرولیک سرد برای برخی از زمان، نیاز به پر کردن روغن هیدرولیک ماشین پرس سرد، روش خاص سوخت گیری به شرح زیر است:

1، بازو قرار داده شده به صورت موازی به جهت مسیر، و چرخش سمت چپ پس از تبدیل موقعیت 45 درجه، به طوری که میله سیلندر سطل به طور کامل گسترش یافته است، میله پیستون استوانه استوانه به طور کامل رانده شده، به آرامی پایین رونق، به طوری که سطل بیل به زمین را بچرخانید و سپس موتور را خاموش کنید، دریچه آزاد سازی مخزن را باز کنید، عملکردهای دسته را به جلو و عقب بکشید، چند بار پدال را برای آزاد کردن وزن ناشی از فشار باقی مانده سیستم، بکشید.

2، با بنزین، اتصالات لوله، پمپ و موتور را به طور کامل تمیز کنید، پلاگین روغن، مخزن سوخت را در بالای پرکننده سوخت و پایین تخلیه نفت و اطراف آن قرار دهید.

3، دریچه تخلیه نفت و پایین پریز تخلیه نفت را باز کنید، به طوری که تمام روغن قدیمی را در مخزن روغن در روغن.

4، مخزن سوخت مخزن سوخت را باز کنید، فیلتر سوخت گیری را بیرون بیاورید، پایین تانک را چک کنید، گوشه ای از روغن باقی مانده حاوی پودر فلز یا سایر ناخالصی ها است. مخزن را کاملا تمیز کنید، ابتدا با دو بار تمیز کردن دیزل، سپس با استفاده از هوای فشرده داخل مخزن سوخت استفاده کنید. گوشه های داخلی را بررسی کنید که آیا لجن باقی مانده، ناخالصی ها و غیره وجود دارد، تا زمانی که تمیز کردن تا به امروز، و در نهایت با روغن جدید دوباره شستشو دهید.

5 تخریب لوله.

6، فیلتر سیستم را برای فیلتر تمام کنید. فیلتر را جایگزین کنید، لازم است به دقت فیلتر را با پودر فلزی یا سایر ناخالصی ها یا بدون آن بررسی کنید، بنابراین می توانید قسمت های سیستم را درک کنید.

7، از پمپ هیدرولیک اصلی، موتور روتاری، حفره موتور در داخل روغن قدیمی و پر کردن روغن جدید بگذارید.

ماشین پرس هیدرولیک سرد برای روش سوخت گیری برای همه در اینجا معرفی شده است، اگر شما به مطالب مقدمه ما علاقه مند هستید، می توانید وب سایت رسمی ما یا تلفن تماس بگیرید با سازندگان ما برای درک.