مقدمه ای بر عوامل فشرده سازی ماشین

چه نوع دستگاه برش دندان؟

1، دستگاه برش دایره ای دور

غلطک معادل سیلندر تصفیه شده، فشار برش خمیر است. دیگر یک قالب چاقوی غلتکی است. قالب چاقو غلتکی دارای دو دسته عمده از چوب و فلز است که مقیاس مقوایی بسیار ضخیم و مقیاس بسیار ضخیم است که دارای یک سوراخ شیمیایی یا روش حکاکی الکترونیکی برای پردازش قالب طبل طبل فلز، عمدتا برای برچسب های چسبنده و برش علامت تجاری است. همچنین یک چاقوی غلتک فلزی عمدتا در محصولات بلندمدت استفاده می شود، از نوع خرد کردن یا برش استفاده می شود.

2، دستگاه برش فشار برش دور

فشار دادن ماشین برش روتاری در استفاده از بازار به ندرت، سازنده حرفه ای وجود ندارد، در اینجا آنها را تکرار نکنید.

3، ماشین مسطح فشار برش

دستگاه برش روم در حال حاضر به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد شایع ترین نوع، بلکه بیشتر مدل های داخلی و خارجی تولید کنندگان.

1، دستگاه برش Die Cutting Machine، اگر شکل پیچیده یا مرتب شده است بسیاری از قطعات زندگی می کنند، و نقطه برش بسیار کوچک است، بسیار کم، آسان است که باعث برش در هنگام نسخه. در این مرحله باید مناسب باشد برای افزایش تعداد نقاط، در صورت امکان، باید طول طول قطعه کار و جهت کاغذ را برای حفظ سازگار باشد.

2، اگر نسخه برش برش نوار الاستیک (یا اسفنج) خیلی نرم باشد، نمی تواند با موفقیت کاغذ را بچرخاند، همچنین نسخه شل ایجاد می کند. در این زمان باید از سختی بالا، کشش خوب نوار الاستیک (یا اسفنج) با کیفیت بالا استفاده کنید.

3، ردیف فشار خیلی زود برای شروع یک نسخه کوچک از دلایل مهم است. پس از برش میله زمانی که پلتفرم حرکت می کند، اگرچه کاغذ از نوار چاقوی نوار الاستیک (اسفنجی) است، اما چون نوار نوار (اسفنجی) عموما بالاتر از خط چاقو 2 تا 3 میلی متر است، این بار اگر ردیف gripper حرکت را شروع کنید، به دلیل نوار الاستیک (اسفنجی)، کاغذ را روی کف برش برش دهید و کاغذ را که توسط نسخه شل ایجاد می شود، آسان کند. در این مرحله باید مکانیزم متناوب شل و آستین اتصال محور محور چرخ برای تنظیم پلتفرم متحرک از نقطه مرده بالا به پایین 7 تا 8 میلی متر (برش موجدار هنگام برش باید 10 تا 15 میلی متر)، رد فشار شروع به حرکت .