ماشین برش دندان باید توجه و حل این هفت مسئله مهم را در نظر بگیرد

اول، کیفیت پردازش قطعات تجهیزات و دقت مونتاژ

محدود شده توسط سطح فنی تولید ماشین آلات داخلی، دستگاه برش دندان، بسیاری از بخش های پردازش خشن. مانند مکانیزم متناوب و سیستم درایو اصلی و زنجیره ای بین دقت تطبیق و تولید به طور مستقیم بر سرعت ماشین تاثیر می گذارند، اگر دقت دستگاه بر روی دقت برش برش و ایجاد سر و صدا تاثیر می گذارد. مثال دیگر مکانیسم فشار نوار آرنج و پلت فرم متحرک برای تعیین شکاف غیر منطقی است، موجب ارتعاش خواهد شد، بر سرعت و دقت تاثیر می گذارد.

دوم، نهادهای متناوب، زنجیر و تغذیه دندان

Flated Die Cutting Machine برای استفاده از یک مکانیزم مجزای نمایشی، شکل کامپوننت منطقی یک کلید است. تنگی زنجیره ای نسبت به متوسط، خیلی ضخیم و یا بیش از حد سفت و سخت بر روی دقت برش می گیرند. فشار بر روی صفحه فشار دستگاه برش کاغذ برای تغذیه کاغذ عمدتا جامد است، اما در حرکت با سرعت بالا هنوز به شکل تغییر شکل، توقف inertia اضطراری است. دندان های خوب سختی بالا و وزن سبک، زاویه و فشار اندازه متوسط.

سوم، سیستم انتقال

درایو اصلی درایو اصلی توسط موتور و دنده کرم هدایت می شود. چرخ دنده های کرم بیشتر دندان های اسپیرالیک هستند، لازم به ذکر است که وقتی چرخ دنده کرم و دنده کرم در زیر دور، دندان ها و دندان ها بین اندازه لگن مناسب است. انفجار بیش از اندازه بزرگ است، چرخ دنده کرم صاف نیست؛ واکنش خیلی کوچک است، به جریان روانکاری منجر نمی شود. یک زاویه فشار نامنظم روی صافی انتقال تاثیر می گذارد.

چهار، قالب برش، برش و تیغه

این سه بخش اصلی از برش برش هستند، آنها به طور مستقیم با کیفیت برش برش مرتبط هستند. پلیت نیازمند تراکم یکنواخت، وزن سبک، سختی بالا، انعطاف پذیری خوب، پردازش آسان، صاف، قوی، چاقو است که پس از ثبات تعبیه شده و چندین بار جایگزین شده است. لبه چاقو به تیز، ارتفاع چاقو و چاقو بزرگ خم کوچک است. سختی نوار لاستیکی باید متوسط باشد، می تواند چاقوی لبه را فشرده و انعطاف پذیری ناکافی باشد.

پنجم، سرعت تغذیه و مکانیزم موقعیت

در حال حاضر، روش معمول استفاده شده است تغذیه مداوم، یعنی برگ جلو و قطعه کاغذ پشت همیشه همپوشانی دارند. این روش صاف و سریع است، اما حرکت سریع کاغذ بر روی موقعیت پیش تنظیم تاثیر بزرگی دارد؛ مقاله پس از خم شدن یا گسستن نیرو، در نتیجه جایگزینی مجاز نیست. دستگاه ایده آل دستگاه برش قطع کننده باید اطمینان حاصل شود که سرعت برش برش در همان زمان، مقاله بر روی بستر تغذیه تا حد ممکن کم است.

شش راهنمای زنجیره ای

نقش راه راهنمای در موقعیت و کنترل زنجیره ای. ضخامت ریل راهنمای باید مناسب باشد و می تواند در زنجیره تعبیه شود. فاصله بین ریل بالا و پایین باید اطمینان حاصل شود که زنجیره ای از طریق صاف و بسیار کوچک برای افزایش مقاومت انتقال؛ زنجیره ای بیش از حد بزرگ برای ضرب و شتم. خط ریل راهنمای و طول زنجیره نیز تأثیر خاصی بر عملکرد دستگاه دارد.

هفت، موسسات فشار

مهمترین دستگاه دستگاه برش دندانه دار مکانیسم اعمال فشار است. در حال حاضر شایع ترین مکانیزم نوار دو طرفه است، حرکتی یک هفته چرخش می کند، دو بار پلتفرم فعال را برای رسیدن به بالاترین حد بالایی می گیرد. برای اطمینان از کیفیت برش برش، کل پلت فرم باید حتی زمانی که تحت فشار قرار می گیرد مجبور. بنابراین سطح کار سیستم عامل های بالا و پایین باید موازی باشد. اگر طراحی غیر منطقی است فشار نامنظم ایجاد می کند، سفر خالی خیلی بزرگ است.