سرعت برش دستگاه برش

با ماشین آلات مدرن پردازش توسعه صنعت برای بهبود مستمر کیفیت و دقت برش، به منظور بهبود بهره وری تولید، کاهش هزینه های تولید بالا برش هوشمند و خودکار عملکرد مورد نیاز نیز است افزایش می یابد. توسعه دستگاه های برش CNC باید شرایط از ماشین آلات مدرن. برش به برش شعله و پلاسما دستگاه های برش و برش لیزری و برش آب، و غیره تقسیم شده است. برش لیزری دقت برش کارآمد ترین و ضخامت برش کوچک به طور کلی است. سرعت برش برش پلاسما نیز بسیار سریع است و سطح برش شیب خاصی است. دستگاه های برش شعله در مواد سنگین فولادی انجام شده است. برش لیزری دقت برش کارآمد ترین و ضخامت برش کوچک به طور کلی است.

کاربرد

استفاده از دستگاه های برش با فلز و صنایع nonmetal، به طور کلی مقایسه نقاط صنعت غیر فلزی دقیق مانند سنگ برش، دستگاه برش سنگ، دستگاه های برش آب دیدم برش، برش پارچه و پلاستیک، محصولات شیمیایی فیبر با لیزر دستگاه های برش تیغه برش دستگاه برش مواد فلزی است دستگاه های برش شعله برش پلاسما دستگاه های برش شعله CNC ماشین برش داخل و نوع دو دستی بزرگ، دسته کوچک و دستی، ورزشی اتومبیل، نیمه اتوماتیک، خالص کتابچه راهنمای کاربر، با دروازه ای CNC ماشین برش پایه نوع دستگاه CNC برش CNC، تراش رومیزی تراش ماشین، interfingering را برش و غيره خطوط!

هزینه

گران ترین لیزر دستگاه برش، و همچنین نوع پیشرفته دقیق و کارآمد ترین تجهیزات دستگاه برش چاقو واتر شعله برش دستگاه دوباره هزینه های استفاده های دستگاه برش پلاسما نسبتا کم, کمترین هزینه (هر قطعه) ست

در خط تولید شیشه های توخالی بالایی یا بهبود تولید انواع ما شیشه ای اتوماتیک ویژه کاتر، را انتخاب کنید اما در خرید نکات زیر:

I. برش دقیق

به طور کلی به زیر 0.5 میلی متر برای کلاس صنعت ساخت و ساز مورد نیاز است; اما, نیاز برای خودرو بازتابنده زیر 0 است. Olmm. ماشین آلات تولید کنندگان به دقت فراهم است به طور کلی به علاوه یا منهای 0. 2 میلی متر است، اما معرفی محصول راهنما می توانید ببینید, هنگامی که test پذیرش برش دقیق برنامه اندازه گیری دقت برش واقعی محصولات، ما معمولا دوازده test نمونه سطح نور کامل باید. توسط آزمایش، ما به طور کامل می گین برش و کنترل همگام سازی سیستم کنترل درک.

2. سرعت برش

در قضیه دیدار با دقت برش سرعت به دلیل پلت فرم کوتاه برش می زنیم می توانید با سرعت خود را بالاترین چشم، دشوار به تعیین که آیا ما برش دستگاه سروو درایو با نرم افزار شبیه سازی عملکرد را بررسی کنید می توانید است آیا سرعت موتور برای رسیدن به بالاترین. آیا سرعت برش برش، علاوه بر این افزایش و کاهش سرعت. محور آزمایش می تواند به طور جداگانه و به طور همزمان.

3. خودکار حروف چینی بهینه سازی عملکرد

وجود در پایان دستگاه برش هزینه پردازش و دوره ویژه كار، به طور کلی نه تحصیلات مردم به خشک، که نیاز به عمل دستگاه برش ساده و آسان به درک است، نه بیش از حد پیچیده در نظر، در غیر این صورت وجود داشته باشد ماشین بزرگ مقرون به صرفه نمی توانیم وضعیت شرم آور. بهتر است به عملکرد اجتناب از نقص، زیرا شیشه داخلی backplate گاهی محصولات معیوب است. کتابخانه نمودار برش نوع خاصی باید بیشتر و بیشتر انعطاف پذیر، نمودار کانادا قادر به شرکت در طرح می شویم.

4. تعمیر و نگهداری مناسب است

من / مجهز نیست 0 و مکانیکی سنسور در سیگنال از سوئیچ بیش از حد، غیر ضروری و لامپ کمتر تا آنجا که ممکن است، زیرا یک بار در یا دستگاه مکانیکی خارج از دستور تحت تاثیر دستگاه های برش، استفاده از احتمال شکست جزء کم است ، سیم کشی کمتر نیز کمتر است آسان برای پیدا کردن خطا و جایگزین قطعات بهترین می توانید در تمام صفحه نمایش اشکالزدایی من / 0 سیگنال دولت. هزینه های نگهداری یک عامل مهم است که باید مورد استفاده قرار گيرد در هنگام خرید یک ماشین است.

5. صرفه جویی در انرژی

در راه همان است که مورد نیاز اندازه برش می تواند انجام شود، فرصت های برش مصرف انرژی می تواند بسیاری از مزایای به سازمانی را. یکی برای حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در انرژی است. دوم این است که ذخیره مخارج روزانه این شرکت است.