جهت گیری ماشین برش برش

Die Cutting Machine به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، اصل کار پیچیده نیست، تکنولوژی برش برش عمدتا استفاده از تیغه برش، چاقو فولاد، قالب فلزی، سیم فولادی، از طریق اثر برای فشار دادن خاصی است، به صورت خاص . اگر کل مقاله چاپ شده به یک محصول گرافیکی به نام die-cutting برداشته شود؛ اگر استفاده از سیم فولادی در مواد چاپ شده بر روی آثار ردیابی علائم ترک یا خم شدن به نام دندانه؛ اگر استفاده از یین و یانگ دو قالب، حرارت داده شده به یک درجه خاص، چاپ شده بر روی سطح مواد چاپ شده با اثر سه بعدی از الگوی یا قلم به نام برنز؛ اگر مواد پایه در بستر دیگری نامیده می شود؛ بجز بقیه بخش اصلی محصول برای زباله ها.

1. برچسب های سنتی شرکت های مطبوعات چاپ علامت های تجاری. تولید به زمان های دشوار، تولید و کاهش فروش سالانه به سال. دلیل آن این است که تولید محصولات با تکنولوژی بالا، یکی از پرینترهای علامت تجاری علامت دار و با کارآیی بسیار کارآمد و چاپگرهای فلکسو گراف، با چاپ و افزایش کارایی تولید برش برش دایره ای بسیار بیشتر از چاپ متناوب است، Die -فراموش کردن تجهیزات تولید

2. دور فشار دور سیم برش میله بزرگترین دسته از محصولات بسته بندی چاپ، بهترین راه برای مردن است. برای خطوط تولید چاپ فلکسوکو، ماشین آلات چاپ، ماشین آلات چاپ، ماشین آلات چاپ، ماشین آلات چاپ، ماشین آلات چاپ دوطبقه، ماشین آلات چاپ، جوشکاری، دستگاه های چاپ و بسته بندی. با توسعه فن آوری چاپ، به خصوص سطح پردازش درام دندانه دار، طیف کاربردی از برش دایره ای گسترده تر خواهد بود و بازده تولید برش برش بیشتر بهبود خواهد یافت.

3. با توسعه سریع صنعت چاپ و بسته بندی، مقیاس شرکت ها گسترش یافته است. دستگاه اسپوینگاری اتوماتیک دستگاه برش پانچ دستگاه ادامه خواهد داد. در مقابل، بازار فروش ماشین آلات برش نیمه اتوماتیک بیشتر کاهش می یابد، علاوه بر بهره وری پایین، شدت نیروی کارگر و سایر دلایل، امنیت ضعیف است و مستعد وقوع تصادفات با اشکالات علت اصلی جاده است. با این حال، با توجه به مقیاس صنعت چاپ و بسته بندی چین، شکاف بین اندازه این دستگاه بازار خاصی دارد، همچنان نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.