ماشین آلات پرس هیدرولیک خلبان بسیار مورد نیاز در کار هستند

ماشین پرس هیدرولیک سرد یک نوع ماشین است که برای کار ماشین آلات روزانه مورد نیاز است. این مبنای کار تولید ما را فراهم می کند و توسعه صنعت ماشین ابزار ما را تسریع می بخشد. ماشین پرس هیدرولیکی قبل از استفاده از دستگاه، دستورالعمل مربوطه را بخواند. عملکرد و روش صحیح عملیات. ما باید از این دستگاه به درستی استفاده کنیم تا مزایای بیشتری به ما بدهد.

ماشین فشار هیدرولیک سرد به طور عمده توسط سیستم هیدرولیک، سیستم کنترل الکتریکی، صفحه فشار و ترکیب بدن. سیستم هیدرولیک شامل یک سیلندر، یک مخزن سوخت، یک پمپ روغن، یک موتور پمپ، یک بلوک شیر کنترل و یک فشار سنج است. مخزن با روغن پر شده است، که توسط پمپ روغن برای روغن روغن پمپ می شود. نفت با اتصال لوله به سیلندر کار می کند تا به سیلندر فرستاده شود. دریچه تخلیه می تواند مطبوعات را در فرایند اکستروژن به تولید فشار پشت، بازی نقش صاف، توپ الکترومغناطیسی. این شیر برای حفظ فشار تنظیم شده توسط سیستم استفاده می شود و فشار سنج برای نشان دادن فشار استفاده می شود. سیستم کنترل الکتریکی عمدتا از مدار اصلی و مدار کنترل تشکیل شده است، مدار مدار اتوماتیک، فیوز و آداپتور AC را برای انتقال بیش از حد، اتصال کوتاه، فشار افسردگی و حفاظت کم ولتاژ به فشار متصل می کند موتور و شیر الکترومغناطیسی. مکانیسم تعادل صفحه ای عمدتا از یک بالابر بالابر بلند، دنده بالابر، شفت چرخشی تشکیل شده است. ترکیب اصطکاک چرخشی ثابت، دو چپ و راست دو طرفه متعادل بر روی بدنه. دو انتهای شفت چرخشی با چرخ دنده های برقی ثابت می شوند. هر دو انتهای شفت چرخشی با یاتاقانها نصب شده اند تا بتوانند با چرخش شفت انعطاف پذیری را تغییر دهند. هنگامی که بالابر بالابر برداشته می شود، چرخ دنده جابجایی قفسه را حفظ نمی کند؟ چرخش، به طوری که صفحه فشار در روند بلند کردن همیشه متعادل است. این صفحه شامل یک صفحه بالایی و یک ورق پایین تر است. صفحات بالا و پایین مطبوعات از پروفیل های جوش داده شده و صفحات فولادی ساخته شده است. این هواپیما با استفاده از یک دستگاه بزرگنمايی پرانتز به پایان رسیده است تا اطمینان حاصل شود که هواپیما کاری صاف و صاف است. بشقاب بالا با میله سیلندر سیلندر متصل می شود و بلند کردن و کاهش پانل فشار توسط بلند کردن سیلندر انجام می شود. تحت فشار صفحه به طور مستقیم به پایه بدنه جوش داده شده است. ساخت کلیه ساختار پیوست شده. بدنه ساخته شده از فولاد جوش داده شده، سازه جمع و جور، قدرت خوب است.

ماشین پرس هیدرولیک سرد به طور عمده متشکل از سیستم های هیدرولیک، سیستم های کنترل الکتریکی، پانل ها و بدنه است. در ابتدای استفاده، ما باید شرایط ایمنی خود را بررسی کنیم تا مطمئن شویم ایمنی تولید روزانه ما، بهتر برای توسعه صنعت سنگین ما است و تمام ایمنی نگهداری می تواند زمانی که دستگاه در حال اجرا است، برداشته یا باز شود. در عمل برای اطمینان از کارکرد هواپیما صاف و غیره.