چگونه به تنظیمات برش جان قد و محاکمه برش مسافر سر مطبوعات

Shuoying دقت ماشین آلات توصیه در بر داشت زیر چگونه به تنظیم ارتفاع برش می میرند و محاکمه، برش برای سفر مدل سر را فشار دهید.

1.Place یک پد برش پلاستیک بر روی مطبوعات سر سفر worktable.Then محل برش بر روی پایه قالب قالب برش در موقعیت وسط سر مسافرت place.Make.

2. پس از شروع machine.turn بر روی سوئیچ تنظیمات، پس از قرار دادن دو "برش" را فشار دهید در همان زمان با دست، سر پانچ پایین اسلاید و فشار بر روی قالب cutter.Loosen دسته از تنظیم سکته مغزی، رسیدگی خواهد شد سمت پایین به lowest.Lock دسته در کمترین place.Turn کردن تنظیم سوئیچ پین سوراخ به طور خودکار بازگشت تا.

3.Take پایین die.Place برش مواد به پایین قطع می شود را بر روی پایه های پلاستیکی بر روی پین سوراخ و برش محاکمه plate.Mount برش die.Simultaneously فشار پایین دو دکمه پانچ و برش.

4. نگاهی به خارج از برش درج برش قالب به صفحه پایه بیش از حد عمیق die.If، چرخش سر ریز تنظیم clockwise.Then قالب برش را دوباره برای یک محاکمه-cutting.If سوار شی به قطع به طور کامل قطع، چرخش سر ریز تنظیم ضد clockwise.Then سوار قالب برش را دوباره برای یک محاکمه برش تا شی را می توان قطع به طور کامل.

5.During عمل، اگر پین سوراخ افزایش می یابد خیلی high.rotate دستگیره بلند کردن ارتفاع حرکت عقربه های ساعت به منظور کاهش پایین سکته مغزی بیکار غیر ضروری از سفر و به صرفه جویی در time.If کار قالب برش قرار داده شده است به درستی و یا در مورد دیگر موارد اضطراری، لطفا به سرعت به پایین فشار دهید دکمه اضطراری توقف، سپس پین سوراخ پشت بلند خواهد شد.

6.setting پس از اتمام برش می میرند.

7.If شما هنوز هم هر گونه مشکل لطفا با ما تماس بگیرید.